ARCHIWUM - KLUB HED Elite

Ponad 26h godziny rzeczowej wiedzy!
Dostęp do całego archiwum: 10 Webinarów i 6 Seminariów online HED.

Dostęp do ponad 24h archiwum

Lista Tematów:

Webinary:

Webinar #1 – Jak zbudować protezę overdenture na implantach krok po kroku.

Webinar #2 – Jak odtworzyć skrzydłowe braki zębowe z wykorzystaniem protez kombinowanych (prace złożone) lub implantoprotetycznie (proteza overdenture wsparta o pojedyncze elementy utrzymujące) vs praca przykręcana na stałe.

Webinar #3 -Wszystko co musisz wiedzieć na temat wycisków pola protetycznego zarówno w obrębie zębów własnych, jak i na implantach.

Webinar #4 – Jak wykonać uzupełnienie tymczasowe krok po kroku. Jak wykonać prawidłowy klucz do wykonania uzupełnienia tymczasowego? Maska dziąsłowa. Uzupełnienie tymczasowe mock-up jako narzędzie ułatwiające preparację zębów. Wydłużenie koron klinicznych – jak, kiedy, jaką metodą. Kształtowanie profilu wyłaniania około wszczepowych tkanek miękkich. Jak zbudować uzupełnienie tymczasowe przkręcone do implantów. 

Webinar #5 – Czy każdy łącznik protetyczny jest taki sam? Poznaj pełne spektrum łączników protetycznych w implantologii. Łączniki standardowe, hybrydowe, indywidualne. 

Webinar #6 – Ocena podłoża protetycznego z przykładami. 

Webinar #7 – Jak ukształtować profil wyłaniania pod przęsło mostu. Kształtowanie profilu wyłaniania tkanek miękkich okołowszczepowych:
Jak odsłonić implant (śruba gojąca a uzupełnienie tymczasowe)?
Jak zbudować uzupełnienie tymczasowe przykręcane do implantu? (obciążenie natychmiastowe lub po czasie gojenia implanta)

Webinar #8 – Czy wiesz jakiego materiału użyć do jakiej pracy? Materiałoznawstwo to sztuka wyboru, co wybrać? (akryl, porcelana, PEEK, BioHPP)

Webinar #9 – Porozmawiajmy o implantoprotetyce.
Jak zbudować pojedynczą koronę przykręconą do implantu w odcinku estetycznym? (łącznik hybrydowy)
Jak zaplanować i jak krok po kroku wykonać pracę zdejmowaną?

Webinar #10 – Jak zrobić prawidłową i oszczędną preparację pod licówkę, koronę i most? Jakie wiertła wybrać? Jak założyć nitkę retrakcyjną? Preparacje w mikroskopie? Co to są wiertła znacznikowe? (narzędzia ułatwiające preparację). Preparacja prze mock-up – jak to zrobić? Jak zrobić wycisk lub skan idealny? 

Webinar #11 – Jak wykonać pracę zdejmowalną? Jakim językiem korzyści rozmawiać z Pacjentem, aby zrozumiał że to najlepszy wybór. Jak wykonać pracę, która wygląda jak rozbudowany most lub jest protezą o niezwykle ograniczonym zasięgu, a zachowuje się i pracuje jak praca stała, tylko można ją wyjąć z ust?

Webinar #12 – Pierwsza korona, pierwszy opracowany stopień (w większości przeszlifowany), pierwsze uzupełnienie tymczasowe (którego nie dało się zdjąć po związaniu masy), pierwsze wyciski (zaciągnięty stopień), pierwsza kontrola pracy (co ja mam tu ocenić?), pierwsze oddanie (żeby tylko „siadło”). Wątpliwości, braku doświadczenia, strachu – masa!

 
Seminaria:

Seminarium#1 – Prace Zdejmowane. Kiedy zdecydować się na pracę zdejmowaną zamiast stałej.

Seminarium #2 – El Fantastico – różne koncepcje rekonstrukcji braków skrzydłowych w zróżnicowanych warunkach podłoża protetycznego.

Seminarium #3 – Jak bezpiecznie przykręcić pracę protetyczną na więcej niż jednym implancie.

Seminarium #4 – Protetyczne opcje terapeutyczne w warunkach bezzębnych.

Seminarium #5 – Belka retencyjna tytanowa? Czy z tlenku cyrkonu? O materiałach w pracach zdejmowanych

Seminarium #6 – Jak zbudować idealny Plan leczenia dla Pacjenta?

Archiwum HED
PLN Kupując członkostwo dostajesz na 30 dni dostęp do zamkniętej, ekskluzywnej grupy na Facebooku, na której zamieszczone jest całe archiwum Webinarów i Seminariów HED. Dostęp otrzymuje się w 24h po dokonaniu zapisu.
  •  
  • Dostęp do Archiwum Webinarów Online
  • Dostęp do Archiwum Seminariów Online
  • Możliwość zadawania pytań

Opinie naszych Kursantów

WYKŁADOWCY

Jest lekarzem z powołania, dla którego wrażliwość na ludzkie potrzeby, to nie tylko uosobienie własnej duszy, ale także istotny element budowania poczucia bezpieczeństwa i zaufania swoich Pacjentów.

Jest pasjonatem nowoczesnej stomatologii, stale dążącym do idealnego uśmiechu swoich pacjentów. Prywatnie jest tatą bliźniaków Piotra i Macieja. Ponad­­to fanem szybkich samochodów, kolarstwa szosowego oraz fotografii.

Logowanie

Zaloguj się do panelu użytkownika

Rejestracja

Jesteś u nas pierwszy raz?